Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Pascal Nouma, Hatay Beşiktaşlılar Derneği’nin küçük kartalları ile bir araya geldi.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Hatay Beşiktaşlılar Derneği Basın Danışmanı M.Hüseyin ZORKUN, Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Pascal Nouma’nın Hatay’da Beşiktaş’a gönül verenler arasında büyük bir heyecan yarattığına dikkat çekerek, “Hatay Beşiktaşlılar Derneği’ni ziyaret eden efsane futbolcu Pascal Nouma, BJK Hatay Futbol Okulu’nda eğitim gören çocuk ve gençlerimiz ile bir araya geldi ve sohbet etti.

Sohbet ve imza toplantısına veliler ve sporcularımız büyük ilgi gösterdiler. Özellikle sporcularımız Pascal Nouma ile aynı ortamda olmaktan ve imza almaktan dolayı büyük bir mutluluk yaşadılar. Sporcularımız Nouma’ya büyük ilgi gösterdiler. Sporcularımız, coşkulu bir şekilde karşıladıkları Nouma ile fotoğraf çekilebilmek için adeta birbirleri ile yarıştılar. Sporcularımız unutamayacakları kadar güzel bir an yaşadılar. Nouma’dan imza alan ve birlikte fotoğraf çekilen sporcularımız çok mutlu oldular” dedi.

 

7 yaşında futbola başladığını ve Hatay’da küçük kartallar ile bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Pascal Nouma, Beşiktaş logolu kağıtları imzalayarak sporculara dağıttı. İmzaladığı ilk kağıdı Hatay Beşiktaşlılar Derneği futbol okulu sporcusu Ahmet Mert Zorkun’a veren ve A.Mert Zorkun ile hatıra fotoğrafı çekilen Pascal Nouma daha sonra diğer sporculara da imzalı kağıt dağıttı ve sporcuların formalarına da imza attı.

Dernek Binasında düzenlenen imza törenine Hatay Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Murat Akın ve yönetim kurulu üyeleri, Okan Karacan, futbol okulu antrenörleri Abidin Olgun ve Bertan Seferoğlu, veliler ve sporcular katıldı.

İmza töreni ve sohbet, Pascal Nouma’nın sporcular ile fotoğraf çekilmesi ile son buldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.