Hayırsever İşadamı Sabit Eren’in halası ve aynı zaman da kayınvalidesi eşi Tansel Eren’in de annesi olan Aysel Gökçe vefat etti. Bir süredir Adana’da kanser tedavisi gören 74 yaşındaki Aysel Gökçe’nin vefatı başta Eren ve Gökçe aileleri olmak üzere tüm sevenlerini yasa boğdu.
Kırıkhan Dedeçınar Köyü aile kabristanında kılınan cenaze namazından sonra sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verilen Aysel Gökçe’nin cenaze törenine Ak Parti Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk, Hassa Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, Dörtyol Kaymakamı Hacı Hasan Özyiğit, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Kırıkhan Belediye Başkanı Murat Sakman, Ardıçlı Belediye Başkanı Mustafa Köroğlu, Hassa İlçe Milli Eğitim Müdürü Bedirhan Umaç ve şube müdürleri, İskenderun Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Zeki Aytaş, Adana Yeminli Mali Müşavirler Odası Başkanı Nevzat Barak, Ak Parti Kırıkhan İlçe Başkanı Ali Meto, Tufan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Er-tu Demir-Çelik Ortağı Osman Tufan ve İskenderun, Payas ve Dörtyol ilçelerinden çok sayıda siyasetçi ve işadamı katıldı.
Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve Hatay Valisi Celalettin Lekesiz yoğun programları dolayısıyla cenaze törenine katılamadılar ve hayırsever işadamı Sabit Eren’i telefonla arayarak başsağlığı dilediler.
Bir hayli üzgün ve yorgun olduğu gözlenen Hayırsever İşadamı Sabit Eren, cenaze töreni sonrası taziyeleri kabul etti. Mezarlıkta kabul edilen taziyelerin ardından da cenaze evinde Merhume Aysel Gökçe’nin ruhuna Kur’an-ı Kerim okundu.
Hatay Yaşam Gazetesi olarak merhume Aysel Gökçe’ye Allah’tan rahmet, Eren ve Gökçe ailelerine başsağlığı dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.