Kurulduğu günden bu yana kültür  sanat etkinliklerinde önemli organizasyonlara imza atan  Asi Medya Organizasyon, yine ses getirecek  büyük bir proje ile geliyor. Asi Medya Organizayon bir ilke imza atarak 35.sanat yılında Hatay’a  ilk defa gelecek olan ve şarkıları ile gönüllerde taht kurmuş, dünyanın  inci seslerinden Sezen Aksu’yu İskenderun’da  ağırlamaya  hazırlanıyor.
‘Sezen Aksu acoustic band’ müziğin en saf ve samimi hali ile icra edildiği, anlık doğaçlamaların ve yorumların dünya standartlarında bir müzikal altyapı ile sunulduğu özel bir “Performans Serisi” olarak tasarlandı.  Bugüne kadar aralarında New York – Carnegie Hall , Londra – Royal Albert Hall gibi önemli konser salonlarında , Oslo Music Festival , Bremen Jazzahead Festival gibi organizasyonlarda ve Stockholm , Berlin , Paris ve Zürih dahil olmak üzere pek çok şehirde dinleyicisi ile buluştu. Konserde Sezen Aksu’ya, Fahir Atakoğlu önderliğinde Ayda Tunçboyacı (keman), Cihan Okan (vokal), Eric van der Western (kontrabas), Fatih Ahıskalı (telli sazlar), Göksun Çavdar (klarnet), Jarrod Cagwin (davul), Mustafa Böztüy (perküsyon), Nurcan Eren (vokal), Orhan Topçuoğlu (vurmalı çalgılar) ve Özer Arkun (çello) oluşan bir ekip eşlik edecek. Bu müzik ziyafeti  17 Eylül  Pazartesi saat 21:00’da Asi Medya Organizasyon farkıyla Casmin Hotel‘de gerçekleştirilecek. Konser biletleri başta Asi Medya Organizasyon olmak üzere Nebil Gold Diamond , Necatibey Telefon Merkezleri , Cafe Portakal, Antakya Meclis Kültür Merkezi’nden temin edilebilecek.
Detaylı bilgiye 0 326 6136566 – 05514318393  numaralı telefondan ve www.facebook.com/asimedya , www.twitter.com/asimedya adreslerinden ulaşılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.