İskenderun’da kurulduğu günden bu yana eğitim alanında iddialı bir şekilde yoluna devam eden Boğaziçi VİP Dershanesi ilk eğitim öğretim yılında SBS’de Türkiye 1.’si çıkarmanın haklı gururunu yaşıyor. Girmiş olduğu SBS’de 100 sorunun tümünü de doğru olarak yanıtlayarak 500 tam puan alan 8. sınıf öğrencisi Soner Cem Gür, Türkiye 1.si olmayı başardı.
Kuruluşunun birinci yılında böylesine anlamlı bir başarıya imza atan Boğaziçi VİP Dershanesi, iddialı bir şekilde yoluna devam ediyor. Eğitim ve öğretime başladıkları ilk günden bu yana İskenderun’da eğitim kalitesini yükseltmek misyonunda olduklarını belirten Boğaziçi VİP Dershanesi Müdürü Teoman Özdemir, “Bizler Boğaziçi VİP Dershanesi olarak farklı bir dershane anlayışı için 2010 yılında deneyimli ve güçlü öğretmen kadromuzla bir araya geldik. Amacımız, öğrencilerimizin kendilerini daha özel hissettiği, saygı ve sevginin temel alındığı, velilerimizin paylaşımlarını daha rahat yapacakları güvenli bir ortam hazırlamak ve öğrencilerimizin 11 kişilik özel sınıflarda akademik başarılarını en üst seviyeye taşımaktır” diye konuştu.
. Gösterdiği başarıda disiplinli ve programlı olarak çalışmanın önemine dikkat çeken Türkiye 1.’si Soner Cem Gür ise “Benim bu başarımda bir an olsun desteklerini esirgemeyen dershane ve okul öğretmenlerime ve aileme teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.