Florya Yapım sahibi Mehmet Ali Arslan’ın SMA hastaları adına başlatmış olduğu “Sonsuza Kadarın Ölümü” adlı tiyatro gösterisi skeci, 12 Eylül 2021 Saat 18.00 tarihinde İskenderun Belediye Kültür Merkezi’nde sergilenecek. Mehmet Ali Arslan’ın başlatmış olduğu bu projenin gelirinin yüzde 50’lik kısmının SMA hastalarına bağışlanacağı öğrenildi. İskenderun, Arsuz, Samandağ, Belen ve bir çok yerde oynanacak olan gösteriye tüm Hatay halkı davetli. “Sonsuza Kadarın Ölümü” adlı tiyatro skecinin asıl konusu SMA hastalarının ne zorluklarla hayata tutunduğunu, ailesinin ne zorluklar çektiğini ve bir yardımın onlara ne kadar iyi geleceğini anlatmaktır. Sonsuza Kadarın Ölümü skeci, Mehmet Ali Arslan’ın (Florya Yapım’ın) düzenlediği ve Cemile Linda Kurt’un senaristliğini yaptığı dramatik bir skeçtir.
Sonsuza Kadarın Ölümü adlı skecin içeriğinde ise SMA hastası bir çocuk, onun iyileşmesi için her şeyi yapabilecek bir baba ve abinin umut dolu uğraşları yer alıyor. Başrol oyunculuğunu Mehmet Ali Akçalı ve Eylül Çiçek’in üstlendiği bu naif oyun 12 Eylül 2021 tarihinde saat 18.00’da İSKENDERUN KÜLTÜR MERKEZİ’nde seyircisiyle buluşacaktır.
Oyunun asistanlığını üstlenen İmran karaca ve Gülşah satar’ın oyunun düzenlenmesinde ve hazırlanmasında büyük rol oynuyorlar. Bilet temin noktaları: Arsuz Mira Cafe ve Arsuz Gözcüler Çiçek Market. Detaylı bilgi için GSM: 05339612499 – 0 538 553 63 29

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.