Dünyayı etkisi altına alan Covit-19 küresel salgınının işgücüne dolayısıyla ekonomiye yansımaları ülkemizde hissedilse de Pandemiyle mücadelede merkezi yönetim başta olmak üzere yerel yönetimlerin ve özellikle sağlık çalışanlarımızın hayatlarını ortaya koyarak verdikleri mücadele hepimizce takdire şayandır. Devlet büyüklerimizin, İl Yönetimleri ile İl Sağlık Kurullarının uyarıları dikkate alınır, maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet edilirse sürecin daha hafif atlatılmasına katkı sağlamış oluruz. Bu mübarek ayda, dualarımız Pandeminin bir an önce bitmesi, tüm dünyaya sağlık, mutluluk, huzur ve barışın gelmesidir.
Ramazan ayı toplumsal dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı, manevi duyguların arttığı, milletçe birlik ve beraberliğin daha da güçlendiği mübarek bir aydır. Toplumumuzda en yüksek seviyede bulunan bu güzel duygularla, yaşadığımız zorlu sürece rağmen saygıdeğer hayırseverlerimizin, iş insanlarımızın değerli katkılarıyla bu yıl da TKGV Hatay Şubesi olarak geleneksel hale getirdiğimiz Ramazan ayı gıda yardım paketlerini ihtiyaç sahibi 300 aileye ulaştırmanın iç huzuru ve gönül rahatlığı içindeyiz. Bu vesileyle her zaman maddi ve manevi desteklerini bizden esirgemeyen Saygıdeğer İş insanlarımıza hayırseverlerimize, STK’larımıza Şahsım ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım adına tekrar teşekkür ediyor, sağlıklı günler, hayırlı kazançlar diliyorum.
Değerli Hataylıların bayramını kutluyor, sağlık ve mutlulukla idrak edeceğimiz nice Ramazanlara ulaşmayı Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Kadriye UMAROĞLU
Türk Kadınını Güçlendirme ve Tanıtma Vakfı
Hatay Şubesi Yönetim Kurulu Adına Bşk.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.