İNŞA ETTİĞİ BİNALAR ASRIN FELAKETİNDE HASAR ALMAYAN İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN YÜKSELEN YILDIZI İLKER KÖYBAŞI, ARSUZ’DAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU..

ARSUZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İLKER KÖYBAŞI GÜVEN VERİYOR…

DEVA Partisi’nden Arsuz Belediye Başkan adayı olan inşaat müteahhidi ve iş insanı İlker Köybaşı, Akdeniz’in incisi ilçeyi sağlıklı altyapısı ve konforlu üst yapısıyla geleceğe hazırlama hedefiyle yola çıktıklarını kaydetti.
Köybaşı, geçici çözümlerle günü kurtarmak değil, altyapısı ve üst yapısıyla güçlü bir Arsuz inşa etmek için bu göreve talip olduklarını belirtiyor.

6 Şubat büyük depreminde şimdiye kadar İskenderun ve Arsuz’da inşa ettiği hiçbir binası yıkılmayan ve hasar almayan Köybaşı, yaptığı sağlam binalar sayesinde geniş kitlelerin teveccühünü ve sevgisini kazandı.
Arsuz’un kıymetini bildiklerini ve göreve gelmeleri halinde kentin sorunlarını mutluluğa dönüştürecek adımlar atacaklarını kaydeden DEVA Partisi Arsuz Belediye Başkan adayı Köybaşı, 5 yıl sonunda parmakla gösterilecek bir Arsuz için tüm hazırlıkları tamamladıklarını vurguladı.

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da geniş katılımlı aday tanıtım toplantısında Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan tarafından Arsuz Belediye Başkan adayı olarak açıklanan iş insanı İlker Köybaşı’nın adaylığı, Arsuz’da ilgiyle karşılandı.
@koybasi.insaat
@devapartisi
@alibabacan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.