5 Temmuz İlköğretim Okulu 4/D sınıfı öğrencilerinin yıl sonu etkinliği programı izleyenlerden tam not aldı. 3 M Garden Club’de hafta sonu gerçekleştirilen mezuniyet töreninde sınıf öğretmeni İsmail Akay, öğrenciler ve veliler doyasıya müzik eşliğinde eğlenerek muhteşem bir gece yaşadılar. Gece 4/D sınıfının 4 yıl boyunca yapmış olduğu etkinliklerin slayt eşliğinde gösterimi ile başladı. Geceye katılan davetlilere bir konuşma yapan sınıf öğretmeni İsmail Akay mezuniyet törenine katılan tüm veli ve öğrencilere teşekkür ederek “sizlerle birlikte tam 4 yıldır çok iyi bir aile olduk.Hep beraber güzel şeylere imza attık.Sizlerin ve çocuklarınızın bu mutlu günlerinde sevinçlerini yüreğimde ve kalbimde hissedebiliyorum.Herkese iyi eğlenceler” dedi.
Açılış konuşmasının ardından öğrencilerin hazırlamış olduğu müzik –dans gösterileri sergilendi. Hüzün ve mutluluğun bir arada yaşandığı gecede Kızların Nossa nossa ve Erkeklerin Kolbastı dansı izleyenleri adeta büyüledi.
Onuncu yıl marşını ay- yıldızlı bayrakları sallayarak hep bir ağızdan söyleyen öğrenciler ve veliler adeta coştular. İskenderun’un yetiştirmiş olduğu sanatçı Erman ise geceye katılarak seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla davetlileri coşturdu. Öğretmen ve öğrenciler hep birlikte havai fişek gösterileri eşliğinde mezuniyet pastasını keserek bu mutlu anın tadını çıkardılar. Öğretmenlerinin elinden başarı belgelerini alan öğrenciler gecenin geç saatlere kadar aileleri ile eğlenerek çok mutlu anlar yaşadılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.