Ak Parti İlçe Başkanı Uğur Feriz’e teşekkür plaketi verildi

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Uğur Feriz’e, eğitime olan katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi. Yukarı Kepirce İlköğretim Okulu’nun okul yararına düzenlediği kermese, Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ile birlikte destek veren Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Uğur Feriz’e teşekkür plaketi okul müdürü M. Mustafa Özsoy tarafından verildi. Okul Müdürü Özsoy, okuldaki öğretmenlerle gerçekleştirdiği ziyaret de “Sayın Uğur Feriz ve Milletvekilimiz Sayın Orhan Karasayar kermesimize katılarak, kermesimizin amacına ulaşmasına büyük katkı sağlamışlardır. Kendisine teşekkür ediyor ve teşekkür plaketimizi kendisine sunuyoruz” diye konuştu.
Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Uğur Feriz ise “Eğitime her zaman destek vereceğiz. Belde, köy, mahalle ve merkez okulu ayrımı yapmadan eğitim sorunlarına duyarlı yaklaşıp, eğitim etkinliklerine imkanımız dahilinde destek sunma gayretinde olacağız. Verilen plakete teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.