Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin ve yeni yönetimine nezaket ziyaretinde bulunan Antakya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Mehmet Ali Kuseyri; yarın (Cuma günü) Fethiyespor ile oynanacak final maçı öncesi Hataysporlu futbolculara verilmek üzere ATB yönetimi adına Çinçin’e 50 bin TL’lik çek takdim etti. Yarın Konya Atatürk Stadı’nda Fethiyespor ile PTT 1. Lige çıkma mücadelesi verecek olan Hatayspor’a herkesin destek olması gerektiğini ifade eden Kuseyri, Konya’ya gitmek isteyen taraftarlar için takıma otobüs desteği de vereceğini söyledi. ATB’nin yaptığı bu anlamlı desteğin kendileri için çok önemli olduğuna işaret eden ATSO Başkanı Çinçin, bu kararın alınmasında emeği geçen tüm ATB yönetimine teşekkür etti. Futbolun, kentlerin kartvizitine yazılan bir unvan olduğunu ifade eden Çinçin, ekonomik olarak Hatay’dan geri olan birçok ilin Süperlig’de temsil edildiğine dikkat çekti.atb_hataysporo_eilibinlira_buyuk

ATB VE ATSO EL ELE VEREREK ANTAKYA İÇİN ÇALIŞACAK

ATSO Başkanlığına yeniden seçilen Çinçin’i tebrik eden Kuseyri “Bu yeni dönemde Antakya Ticaret ve Sanayi Odası olarak Antakya’mızın gelişmesi yolunda önemli çalışmalar yapacağınıza inancımız tamdır. Bizler de Antakya Ticaret Borsası olarak bu yolda her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. Borsa ve Odanın yaptıkları çalışmalar ile bugün bölgede devamlı takip edilen, toplum üzerinde en büyük etkiye sahip kurumlar haline geldiklerine değinen Kuseyri “Borsalarımız ve Odalarımız ile ortak sinerji yaratarak hareket etmemiz, bölgemiz ve kentlerimiz için daha fazla ve ileriye dönük fikirler ve çözümler üretmemiz ilimiz için çok faydalı olacaktır. Birlikte hareket etmenin her zaman bizleri daha yükseklere taşıyacağını düşünüyorum. Bu birlikteliği sağlayabilirsek çok daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

ATB VE ATSO’DAN HİSARCIKLIOĞLU’NA TAM DESTEK

ATB Başkanı Mehmet Ali Kuseyri ve ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, yaptıkları konuşmalarında; Ağustos ayında yapılacak olan TOBB Genel Kurulu’nda Başkan M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun tekrar Başkan olmasını için kendisine destek vereceklerini de açıkladılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.