İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, vatandaşların sorunları çözmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, her akşam iskeledeki iftar programından sonra tek tek vatandaşların sorunları dinliyor.
SORUNLARINI BİREBİR DİNLİYORUZ
Her zaman vatandaşların arasında olduklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Vatandaşlarımız ve şehrimiz için durmadan çalışıyoruz. Vatandaşlarımız sorunlarını birebir dinliyoruz. Hemşerilerimizi dinleyerek belediyemizin imkânları ölçüsünde çözüm buluyoruz. Yaptığımız birçok hizmetten dolayı vatandaşlarımızdan teşekkür alıyoruz. Vatandaşlarımızın sorun ve sıkıntılarını dinleyip imkânlar doğrultusunda elimizden geleni yapacağız ve büyük bir özveri ile halkımızın yanı başında olmaya devam edeceğiz “dedi.
HALKIMIZIN EMRİNDEYİZ
Ramazan aylarında birliğin, beraberliğin, şefkatin, merhametin ve yardımseverliğin en üst seviyede olduğunu belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Yaptığımız görüşmelerde halkımızın hatırını sorup dertlerini paylaşıyoruz. Vatandaşlarımızla sık, sık bir araya gelerek onları yalnız bırakmamaya özen gösteriyoruz, onlarla bir arada olmaktan çok mutluyuz. Herşey İskenderun için” diye konuştu. Başkanla yüz yeze görüşerek sorunları dile getiren vatandaşlar ise sorunlara çözüm bulduğu için Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür ettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.