Sahilde bulunan iskelede İskenderun Belediyesinin ev sahipliğinde hayırsever işadamları tarafından verilen iftar soflarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.
DAYANIŞMAYA VE KAYNAŞMAYI ARTTIRIYOR
Başkan Seyfi Dingil,” Başı rahmet ortası mağfiret, sonu kurtuluş ayı olan mübarek Ramazan ayını idrak ediyoruz. Ülkemize, milletimize tüm İslam âlemine ve inananlara mübarek Ramazan ayının hayırlar getirmesini bir kez daha yüce Allah´tan niyaz ediyorum. Bizlerde vatandaşlarımızla birlikte orucumuzu burada açıyoruz. Bu tür organizasyonlar dayanışmaya ve kaynaşmayı arttırıyor. Ben buradan tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin.” dedi.
RAMAZAN’IN GÜZELLİKLERİNİ YAŞATIYORUZ
Her yıl geleneksel hale gelen iskelede kurulan iftar sofralarının vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Başkan Seyfi Dingil,” Allah milletimizin birlik ve beraberliğini bozmasın. Bu duygu ve düşüncelerimle bir kez daha tüm halkımızın Ramazanı Şerifinizi tebrik ediyorum ve Kadir Gecesi´ne ve bayram günlerine ulaşabilmeyi niyaz ediyorum.” şeklinde konuştu.
Başkan Seyfi Dingil, belediye olarak imkânlar ölçüsünde ihtiyaç sahibi vatandaşların yanlarında olmaya gayret gösterdiklerini de bildirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.