Belediye Meclisi 2 temmuz’da toplanacak

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Meclisi gündemindeki maddeleri görüşmek üzere 02.07.2012 Pazartesi günü saat 14.00’da Belediye Meclis Salonunda toplanacak. İskenderun Belediyesi’nin açıkladığı gündem maddeleri şöyle;
“1- Aşkarbeyli Mıntıkası 6257 nolu parselin bulunduğu alanın Yüksek Gelişme Konut Alanı olarak 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı değişikliğinin onayı ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi.
2- Aşkarbeyli Mıntıkası 6257 nolu parselin bulunduğu alanın Emsal=3.00 Max. ve H=11 Kat Max. olmak üzere 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı değişikliğinin onayı ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi.
3- Aşkarbeyli Mıntıkası 6257 nolu parselin bulunduğu alanın Gecekondu Önleme Bölgesi olarak ilan edilmesi ile ilgili Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü teklifi.
4- TUBİTAK tarafından İŞBAP destekleme programı kapsamında desteklenen 112R004 nolu Hatay İli yenilik platformları proje destekleme sözleşmesinin onaylanması hususundaki Özel Kalem Müdürlüğü teklifi.”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.