Çelik-İş Sendikası’nın MMK işçisini yalnız bırakmıyor…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, MMK işçisinin her zaman yanlarında olduklarını belirtti.
Gül, gerek MMK’nın gerekse malum sendikanın, bakanlığın Çelik-İş Sendikasına verdiği yetkiye itiraz ettiğini belirterek mahkemeye İskenderun İş Mahkemesinin baktığını söyledi.
Gül, mahkeme süresince yargıya güvenlerinin sonsuz olduğunu belirterek,”Mahkemenin ilk duruşmasında hâkim bilirkişi atadı. Biz yargıya güveniyoruz. MMK işçilerinin her zaman yanındayız. Haklı olduğumuz bir süreç yaşıyoruz. MMK’ da yaklaşık 1700 Çelik-İş Sendikasına üye çalışan var” diye konuştu.
Gül ”Sendikalar işçi haklarını korumak için kurulmuş kuruluşlardır. MMK işçisi Çelik-İş Sendikası demektedir.Zaman kimin haklı olduğunu gösterecektir.MMK işçisi açık ve net bir tavır ortaya koymuştur.Bazıları bu durumun uzatılması noktasında çalışmaktadır.Avukatlarımız hukuki süreci takip etmektedir.Türk adaletine güveniyoruz” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.