Damak tadınızı en iyi biz biliriz

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Müşteri Memnuniyetini Ön Planda tuttuğumuz Lokantamızda ; ‘’Damak tadınızı en iyi biz biliriz’’ sloganıyla KÖSEOĞLU LOKANTASI olarak gıda sektörüne iddialı bir giriş yaptık. Bu iddialı girişimimizi müessesemizde kullanılan kalite ürün ve güler yüzlü hizmetin yanı sıra hijyeni ön planda tutarak halkımızın kendilerini evinde hissedecekleri güvenli bir ortam sunmaktayız.
Özellikle Hatay mutfağı ilk sırada olmak üzere çeşitli yörelerin yemeklerinin samimi ve güler yüzlü sunumuyla halka ulaştırmak için işinde başarılı bir ekip ile çalışmaktayız. Lokantamız şeflerini doğal ürünlerle buluşturup sofranıza nezih yemekler sunmak ve insanların damağında memnuniyetliğin tebessümünü bırakmak en büyük gayemizdir.
Bu yıl işyerimizde verdiğimiz iftar yemeklerinde müşterilerimizin bizi yalnız bırakmaması bizi daha da özverili çalışmaya yöneltmiştir.
İşyerimizde düzenlenen iftar yemeğinde ney ve gitar eşliğinde yapılan canlı dinleti (fasıl ) ile bir farkındalık yaratmaya devam ediyoruz.
Saygılarımla….

ALİ RIZA KÖSEOĞLU
KÖSEOĞLU LOKANTASI

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.