AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, yeni yıl akşamında farklı bir çalışmaya imza attı. Dönmez, yılbaşına ailelerinden ve sevdiklerinden uzak bir şekilde çalışarak geçiren kamu çalışanlarına jest yaptı. Dönmez, Palmiye Hastanesi, Gelişim Hastanesi, Yeni Devlet Hastanesi, SSK Hastanesi, hastanede yatan hastalar ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polisleri tek tek ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı. Dönmez ilk olarak Palmiye Hastanesi’ne ziyarette bulundu. Burada çalışan doktor hemşire ve personellerin tek tek ellerini sıkarak yeni yıllarını kutlayan Dönmez, ayrıca ikramda bulunarak ağızlarını tatlandırdı. AK Parti Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, aynı jesti Gelişim Hastanesi personeline de göstererek gönül aldı.
mehmet dönmez yılbaşı ziyaretleri 1 mehmet dönmez yılbaşı ziyaretleri 2 mehmet dönmez yılbaşı ziyaretleri 4 mehmet dönmez yılbaşı ziyaretleri 5 mehmet dönmez yılbaşı ziyaretleriPOLİSLERE İKRAMDA BULUNDU
dönmez4 Yeni yıl akşamı ziyaretleri bütün hızıyla sürdü. Deniz Alayı civarında yol uygulaması yapan trafik polislerinin de yeni yılını kutlayan Dönmez, onlara ikramda bulunarak yeni yılın sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini diledi. Daha sonra İskenderun Yeni Devlet Hastanesi’ne geçen AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez’i burada görev yapan sağlık çalışanları sıcak ilgi ve samimiyetle karşıladı. Hastanede görev yapan tüm çalışanları tek tek ziyaret ederek mutlu yıllar dileyen Dönmez’e tüm çalışanlar bu nazik yaklaşımından ötürü teşekkür ettiler.
HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLEDİ
Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, sağlık çalışanlarının dışında hastanede yatan hastaları da unutmadı. Gece saatlerinde aniden hastanede yatan hastaların kapılarını çalan Dönmez, genç yaşlı tüm hastalarımıza acil şifalar dileyerek yeni yıllarını kutlarken, acil şifalar diledi.. Bu ziyaretin kendilerini son derece mutlu ettiğini belirten vatandaşlarımız, Dönmez’e teşekkür edip yeni yılını kutlarken, seçim çalışmalarında da üstün başarılar dilediler.
POLİSE TEŞEKKÜR!
Gecenin ilerleyen saatlerinde AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başer ve emniyet mensupları ile bir araya geldi. Dönmez’i Müdür Başer karşıladı. Yeni yıl akşamı görevleri başında olan tüm emniyet mensupları ile tek tek tokalaşarak örnek bir yaklaşım sergileyen aday adayı Dönmez, yılbaşı akşamında vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için ailelerinden uzak bir şekilde yeni yıla giren polislerimizin bu çalışmasının takdire şayan olduğunu dile getirdi. Dönmez, tüm polislerimize ikramda bulunarak aileleriyle birlikte nice sağlıklı ve mutlu yıllar dileğinde bulundu. İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başer ise, yeni yıl akşamında böyle güzel nezaket sergileyen AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez’e polis teşkilatı olarak teşekkür etti.
Ziyaret samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşirken, aday adayı Dönmez, Türkiye’nin dört bir yanından gelen polislere İskenderun’a hizmet için proje anlamında fikirlerini sordu.
İTFAİYE PERSONELİNİ UNUTMADI
Son olarak ise itfaiye müdürlüğü ekiplerini ziyaret eden AK Parti İskenderun belediye başkan aday adayı Mehmet Dönmez, itfaiye personeline ikramda bulunup ağızlarını tatlandırarak yeni yıllarını kutladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.