HBB VE KOSGEB İSKENDERUN HATMEK’TE KURSİYERLERİNE SERTİFİKALARINI DAĞITTI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı(KOSGEB) ile ortaklaşa düzenlemiş olduğu ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ kursunun tamamlanmasının ardından eğitim belgesi almaya hak kazanan tipobet kursiyerlerine sertifikalarını dağıttı.
KURSİYERLER VERİLEN EĞİTİMDEN MEMNUN
Girişimcilerin iş kurma ve yürütme konularında bilgi ve beceri sahibi olmaları, kendi rol ve sorumluluklarının farkına varmaları amacıyla çok önemli bir eğitim olduğunun altını çizen yetkililer, kursiyerlere 32 saatlik Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verilmesinin ardından İskenderun HATMEK’te sertifikalarını dağıttı. Kursiyerler, ekonominin kalkınması amacıyla girişimciliğin desteklenmesi ve başarılı işletmelerinin kurulması amacıyla verilen eğitimden memnuniyetlerini dile getirdi. Ayrıca kurulacak işler hakkında bilgi ve deneyim kazanmaları adına önemli bir eğitim aldıklarını dile getiren kursiyeler, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve KOSGEB yetkililerine teşekkür etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.