ak-parti-emniyet-ziyaret-2 , yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri Türk Teşkilatı’nın 168. kuruluş yıldönümü münasebetiyle ’i ziyaret etti. Konuklarını içten ve samimi bir yaklaşımla karşılayan Müdür Başer, protokol konuşmalarının yanı sıra toplumsal olaylar ve içinden gelen duyguları yönetimiyle paylaştı.
İlk olarak konuşan , polisimizin 24 saat gece gündüz demeden mesai mefhumu gözetmeksizin çalıştığını belirtti. Polisin huzur ve güvenin teminatı olduğunu kaydeden Başkan Feriz, ’da da Müdür Başer nezaretindeki emniyet mensuplarımızın bu doğrultuda yoğun gayret ve çaba sarf ettiğini vurgulayarak, tüm teşkilat üyelerinin 10 Nisan Haftası’nı kutladı.
heyetinin ziyaretinden memnunluk duyduğunu ifade eden , “Herkesin Polisi Kendinin Vicdanıdır” diyerek polisin vicdanı olmayanların karşısında olduğunu vurguladı. Sonuçta her ne olursa olsun, her insanın bir , her polisin de bir insan olduğunu savunun Müdür Başer, toplumda huzuru bulmak için herkesin birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olduğunu kaydetti. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.