Kültür Sanat ve Eğitim Merkezi’nin gönüllü öğretmenlerine teşekkür töreni

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hürriyet mahallesindeki İskenderun Belediyesi Kadın Kültür Sanat ve Eğitim Merkezi’nde düzenlenen törene, Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek ve eşi Dr.Ümran Civelek ile gönüllü öğretmenler katıldı.
Yaptığı konuşmasında, Kadın Kültür Sanat ve Eğitim Merkezlerinde yapılan çalışmaların önemine değinen Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Burası kadınlar için çok önemli. Kurslara katılan kadınlar sanat sahibi oluyor. Dikişi öğreniyor, hem kendi dikip giyiniyor hem de aile bütçesine katkısı oluyor. Resim öğreniyor, kendisini sanatsal olarak geliştiriyor. Seramik, takı tasarım çalışmalarıyla yaratıcılığını geliştiriyor. Sonuç itibariyle burada kursiyerlerin kendine güveni artıyor. Üretken oluyor. Sosyal yaşamda daha etkin olarak yer alıyor” dedi.DSC_0606.
Öğretmenlerin öğreterek ve kendisi de öğrenerek kendini geliştirip, yüceldiğini belirten Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “İyi ki varsınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’in eşi Dr.Ümran Civelek de, Kadın Kültür Sanat ve Eğitim Merkezlerinde ücretsiz düzenlenen kurslara ilginin her geçen gün arttığını belirterek, “Güvenilir olmak, dik durmak, karşındaki gönülden sevmek ve bu işe gönül vermek Kadın Kültür Sanat ve Eğitim Merkezlerimizi cazibe merkezi haline getiriyor. Hepinizin eline sağlık” diye konuştu.DSC_0650.
Kurslara katılmaktan dolayı memnuniyetini ifade eden gönüllü öğretmenler, Kadın Kültür Sanat ve Eğitim Merkezlerinden dolayı Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek ve eşi Dr.Ümran Civelek’e teşekkür etti.
Gönüllü öğretmenlerle bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek ve eşi Dr.Dr.Ümran Civelek, kursiyerlerin çalışmasını inceledi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.