Aslen Antakya’lı olan Milli Basketbolcu Murat Göktaş, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Beko Basketbol Liginde oynayan başarılı milli sporcu Murat Göktaş, Başkan Savaş’a gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde, Homend Antakya Kadın Basketbol Takımının başarısını yakından takip ettiğini ve bir Antakyalı profesyonel sporcu olarak bu başarılardan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Antakya’da yetişen bir sporcunun elde ettiği başarılardan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu dile getirerek, milli sporcu Murat Göktaş’ı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi. Başkan Savaş ayrıca, Homend Antakya Kadın Basketbol Takımının gerçekleştirilen yeni transferler ve istikrarlı bir çalışma programı ile yeni sezonda da başarılarını arttırarak devam ettireceğini söyledi. Milli basketbolcu Murat Göktaş, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a ziyaret anısına bir forma hediye etti.Milli Sporcudan Başkan Savaş'a ziyaret
NİKAHINA DAVET ETTİ
Şu an Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Royal Halı Takımında profesyonel spor yaşamına devam eden milli basketbolcu Murat Göktaş, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ı nikâhına davet etti.
Milli basketbolcu Murat Göktaş, 1 Haziran 2013 Cumartesi günü Antakya Anemon Otel’de Gökçe Çakmakoğlu ile hayatını birleştirmek üzere ilk adımı atacağını ifade ederek, Başkan Savaş’ı nikâhına davet etti. Başkan Savaş, milli basketbolcu Göktaş’a evlilik yolunda mutluluklar dileyerek, nikâh törenine katılmaktan dolayı mutluluk duyacağını söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.