Ak Parti İskenderun İlçe Teşkilat Başkanı Uğur Feriz, yönetim kurulu üyeleriyle ve bazı belediye meclis üyeleriyle birlikte 3M Garden Restoran’da bir basın toplantısı düzenledi. 29 ocak 2012 tarihi itibariyle göreve geldiğini ifade eden İlçe Başkanı Feriz beş aylık çalışmasını özetleyerek;
“5 aylık süre içerisinde ilçe teşkilatı olarak neler yaptığımızı siz medya mensuplarıyla paylaşmak istedim. Geçen süre zarfından 117 adet düğün ve nişana katıldık. 35 adet açılışa katıldık. 97 adet ev tipi ziyaret gerçekleştirdik. 37 köyümüze gittik. 120 esnaf ziyareti yaptık. 28 mahallemizin 18’ini gezdik. 85 taziyeye katılım gösterdik. İlçemizde siyaset akademisinin açılışını gerçekleştirdik. Basınla birlikte Masa Tenisi turnuvası düzenledik. Gençlik Kollarımızın Futbol Turnuvası organize edildi. 13 beldemizin belediye başkanlarını ilçe teşkilatı olarak ziyaret ettik. 2014 mart’da yapılacak yerel seçimler için ‘Hedefimiz İskenderun Belediyesi” dedik ve bu gaye ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah İskenderun Belediyesi’ni kazanmayı başaracağız. Bu arada belirtmek isterim ki göreve geldiğimizde 14.250 olan partili üye sayımız 17.260 oldu. Bizim üye sayısı olarak hedefimiz 25 bindir” şeklinde konuştu.
Başkan Feriz, ayrıca diğer yerel olayları da değerlendirerek gazetecilerin sorularını yanıtladı. Dumlupınar’da meydana gelen uyuşturucu satıcılarıyla ilgili konuya da değinen Başkan Feriz “Olaydan üzüntü duyduk. Uyuşturucu ile mücadele hepimizin görevi. Biz medyadan sorumlu arkadaşımız Ercan Oflaz’la birlikte uyuşturucu ile mücadele konusunda broşür hazırladık” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.