İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kimseyi ayırt etmeden her kesime eşit hizmet götüreceklerini belirtti. İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başar, KİSİAD yönetim kurulu üyeleri ve Saadet partisi İskenderun ilçe teşkilatı da Başkan Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler.
seyfi-ziyaret2 seyfi-ziyaret3YENİ GÖREVİNİZ HAYIRLI OLSUN
Emniyet Müdürü Cengiz Başar, yeni görevlerinde Başkan Seyfi Dingil’e başarılar dileyerek, “Bizler her zaman halkımızın güvenliği ve huzuru noktasında çalışıyoruz. 30 Mart tarihinde yapılan mahalli İdareler seçimleri ile İskenderun Belediye Başkanı olmanızdan dolayı sizlere görevinizde başarılar diliyoruz” dedi. Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getirerek; “Öncelikle yapmış olduğunuz bu nazik ziyaretten dolayı şahsınıza ve tüm Emniyet personelimize teşekkür ediyorum” dedi.
GÖREVLERİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUZ
KİSİAD Başkanı Tamer Eker ve SP İlçe Başkanı Halil İbrahim Çelik’te görevlerinde Başkan Seyfi Dingil’e başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise İskenderun’u ortak akıl ile yöneteceklerini belirterek, İskenderun’un hak ettiği noktaya taşıyacaklarını söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.