Hatay Yaşam Gazetesi 4. Yıldönümü Yelken Kulübü’nde görkemli bir geceyle kutladı. Geceye İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, Belen Kaymakamı Mehmet Öz, Kırıkhan Belediye Başkanı Murat Sakman, Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş, Kurtlu Soğuksu Belediye Başkanı Osman Koşay, Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Talay, Denizciler Belediye Başkanı Esabil Soydan, Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, Nardüzü Belediye Başkanı Mehmet Yolcu, Karaağaç Belediye Başkanı Necmettin Acar, diğer bazı belde belediye başkanları, sanayici Osman Tufan, sanayici Sabit Eren, İGC Başkanı Şehmus Aslan, İsk. Tic. Borsası Genel Sekreteri Engin Vayisoğlu, çok sayıda iş adamı, bölge firmalarının üst düzey yöneticileri, diğer konuklar ve bazı gazeteciler katıldılar. Gecenin sunuculuğunu üstelenen Tufanlar Eğitim Kurumu eğitmenlerinden, eğitimci Süleyman Öncül gecenin sunuculuğunu üstlenip, başarılı bir sunum gerçekleştirdi ve Hatay Yaşam Gazetesi’nin bölgenin, sözcüsü, gözcüsü ve destekçisi olacağına vurgu yaptı. Gecede bir konuşma yapan Hatay Yaşam Gazetesi Haber Müdürü Doğan Süslü “Hayat eşittir haber demektir. Hayat devam ettikçe bizlerin haber ve köşe yazıları devam edecek ve sizlerle birlikteliğimiz sürecektir. Hatay Yaşam kurulduğundan bu yana gazeteye emek veren daha sonra gazeteden ayrılan tüm emekçilere hizmetleri için teşekkür ediyorum. Hatay Yaşam Gazetesi olarak sıklıkla güncellenecek olan web sitemizle de siz okurlarımızla birlikte olacağız. Web sitemizle de bölgenin ve yörenin nabzını tutacağız. Bu geceye katılıp bizlere destek verdiğiniz için hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Sevginiz, sevgimizdir, saygınız ise saygımızdır” diye konuştu.
Sadullah Aslan “Başarılı yayıncılığımız sürecek”
Haber Müdürü Doğan Süslü, konuşmasının hemen ardından çalışma arkadaşlarını sahneye davet etti. Grafiker Tülin Yurt, Halkla İlişkiler sorumlusu Leyla Erdem, Editör Seyhan Tan ve gazete imtiyaz sahibi Sadullah Aslan, konukları topluca selamladılar. Gecenin son konuşmasını yapan Hatay Yaşam gazetesi imtiyaz sahibi Sadullah Aslan gece katılan ve çeşitli mazeretleri nedeniyle geceye katılamayan tüm konuklara ve geceye katkı sunan herkese teşekkür edip, anlamlı gecede hazır bulunan tüm konuklarla bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti. İmtiyaz Sahibi Aslan, ayrıca Hatay Yaşam Gazetesi’nin bundan sonra da yoluna devam edeceğini ve başarılı yayıncılığını sürdüreceğini belirtti.
Sosyal sorumluluk projelerine katılanlara plaket verildi
Gazete imtiyaz sahibi Sadullah Aslan’ın konuşmasından sonra bazı seçilmişlere, atanmışlara, işadamı ve sanayicilerle birlikte, mesleklerinden başarılı olan bazı konuklara Hatay Yaşam Gazetesi’nin 4. Yıldönümü anısına; ‘bölge ekonomisine katkıları, topluma yararlı hizmetleri ve sosyal sorumluluk projelerine katılımları dolayısıyla’ birer şükran plaketi takdim edildi.
Oktay Ertuğrul ve Umut Akyürek beğeniyle dinlendi
Plaket sunumu sonrası sahne alan ses sanatçısı Oktay Ertuğrul, bir birinden güzel parçalarıyla konuklara müzik ziyafeti sundu. Ses sanatçısı Ertuğrul sahneyi terk etmeden Petek Pastanesince özenle hazırlanmış Hatay Yaşam Logolu büyük bir yaş pasta sahneye alındı ve 4. Yaş pastası protokol mensupları, sanayiciler ve gazete çalışanlarınca alkışlarla kesildi. Oktay Ertuğrul sonrası sahneye çıkan, ünlü sanatçı Umut Akyürek, TSM konseriyle büyük beğeni topladı. Akyürek’in konser arasında Sanayici Osman Tufan, Sabit Eren ve Şampiyon Filtre A.Ş. adına Selma Yılmaz’a, Tosyalı Holding adına da Protokol Müdürü Çetin Mutluay’a bölgemizin havadan çekilmiş büyük boy fotoğrafları hediye edildi. Fotoğraf sunumu sonrası konserini sürdüren Umut Akyürek sahne performansı ile konuklardan bol bol alkış aldı. Gece başladığı gibi coşkuyla son buldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.