İskenderun Ak Parti İlçe Başkanı Dr. Uğur Feriz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Polis Teşkilatının 167. Kuruluş yıldönümü nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü Kamil Yıldızkaya’yı ziyaret ederek, Polis Haftası’nı kutladı.

İskenderun Ak Parti İlçe Başkanı Dr. Uğur Feriz, “Gücünü halktan ve yasalardan alan Türk polisimiz, görevini her zaman büyük bir özveriyle yapmakta, gerektiğinde canını hiçe sayarak sorumluluklarını yerine getirerek, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Polis teşkilatımız her zaman bu bilinç ve anlayışla hareket ederek, görev ve sorumluluklarını kendisine yaraşır biçimde yerine getirmektedir. Emniyet teşkilatımızın 167. kuruluş yılını bu duygu ve düşüncelerle kutluyoruz. Bu vesileyle, görevlerini kahramanca yerine getirirken, Şehit polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki tüm emniyet mensuplarımıza şahsınızda başarı dileklerimizi iletiyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Kamil Yıldızkaya,  İskenderun Ak Parti İlçe Başkanı Dr. Uğur Feriz ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. Daha sonra ziyaret sohbet ortamında sürdü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.