BASK Hatay İl Temsilciği 5. Geleneksel “Sizinde Dikili Bir Ağacınız Olsun” kampanyası 15 Nisan 2012 Pazar günü Vali Ürgen alanında toplanılarak saat 11.00’da konvoy halinde hareketle Gülderen mevkiine çocuklarla beraber 2500 fidanı toprakla buluşturulacak.

5. geleneksel ağaç kampanyası dolayısıyla kısa bir açıklama yapan BASK Hatay İl başkanı Metin YILMAZ ;”Geleceğimiz olan yavrularımıza ağaç dikme sevgisini verebilmek adına Beyza Piliç’in sponsorluğuyla piknik havası içerisinde vatandaşlarımızın da katılımı ile çukurlar açılmış, fidanlar çukurların içerisinde hazır, aracı olmayan katılımcılar içinde servislerimiz saat 10.00’da hazır bir şekilde hazırlıklarımızı tamamlayarak sevgi ile 2500 fidan toprakla buluşturmamız için bizleri sabırsızlıkla beklemektedir. Ekim sonrası köfte ve ayran ikramlarımızla piknik havasında farklı bir sosyal etkinlik olacaktır” dedi.

Yılmaz açıklamasının sonunda;

“4 yıldır desteklerini esirgemeyen başta basın mensubu arkadaşlarımız olmak üzere, üyelerimize, sponsorlarımıza, vatandaşlarımıza ve geleceğimiz olan yavrularımıza teşekkürlerimizi sunuyor 15 Nisan 2012 saat 11.00’da Vali Ürgen alanında buluşmak üzere diyoruz; saygılar sunuyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.