Hataylı TIR şoförü Hüseyin Turunç, düğününde kendi kullandığı TIR’ı gelin arabası yaptı.
Düğününde gelin arabası olarak TIR’ını süsleten ve yıllardır kurduğu hayalini gerçekleştiren Turunç, farklı ve ilginç bir düğün yaptığı için çok mutlu olduğunu söyledi.
Gelin arabası olarak TIR’ı gören vatandaşların ilk önce şaşırdığını, daha sonra fotoğraf çektirdiğini aktaran Turunç, araçlarla geçenlerin de kona çalarak destek verdiklerini kaydetti.
Hayali olan TIR’ı gelin arabası yapma fikrini gerçekleştirdiğini söyleyen damat Turunç; “Hep eşimi gelenliğiyle TIR’ın içinde yanımda görmek istedim. Çok mutluyum. Hayalimi gerçekleştirdim. ” dedi.
Eşinin de bu fikre karşı çıkmadığını aksine desteklediğini kaydeden Turunç; “Gelin hanım çok mülayim bir insan olduğundan bir sıkıntı olmadı. Aileler biraz karşı çıksa da sıra dışı olduğundan onlar kabul etti.” diyerek kimsenin bu fikre karşı olmadığını söyledi.
Eşi çok istediği için TIR’ın gelin arabası olmasına karşı çıkmadığını anlatan gelin Nilay Turunç da, “Eşim çok istedi. Farklı bir şey sonuçta. Benimde çok hoşuma gitti. Tereddütsüz evet dedim. Mutluyum, güzel bir duygu, farklı bir şey. İlk önce bir duraksıyorsunuz ama keyifli.” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.