Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, “Gelişiyoruz, geliştiriyoruz, sizlerle büyüyoruz” sloganıyla verdiği sözleri tutmaya devam ediyor. Kamuoyuna bölgenin en büyük ve kapsamlı hastanesi olma sözünü veren Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, büyük şehirlere gitme eziyetine son vermeğe kararlı.
Kadrosuna kattığı profesör ve doçent doktorların ardından yaklaşık 6 ay önce bünyesine kattığı Özel Deniz Cerrahi Tıp Merkezi’nden İç Hastalıkları Uzmanı Doktor Muazzez Caymaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor Faruk Sülün ile Kadın Hastalıkları Uzmanı Doktor Nursel Arslanhan Özel Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladılar. Geçmişleri başarılarla dolu üç hekimin hasta kabulüne başlaması Özel Gelişim Hastanesi ailesi içerisinde de ve hastalar tarafından da olumlu bulundu, sevinçle karşılandı.
İç Hastalıkları Uzmanı Doktor Muazzez Caymaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor Faruk Sülün ile Kadın Hastalıkları Uzmanı Doktor Nursel Arslanhan’ın en gelişmiş teknoloji ve donanıma sahip, her geçen yıl biraz daha büyüyen ve gelişen Özel Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başlayarak, hasta memnuniyetini ön plana alan bir anlayışla hizmet sunmaya başladılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.