Başkent’te Hatay rüzgarı esmeye devam ediyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen Başkentte Hatay Günleri, devam ediyor. Hatay Birlik Vakfı tarafından Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Başkentte Hatay Günleri, 3 Haziran 2012 Pazar günü sona erecek.
Başkentte Hatay Günleri etkinliğinde, Hatay ili genelindeki bazı belediyelerle birlikte, İskenderun Belediyesi de bu yıl da stant kurdu. İlimizin tarihsel, kültürel, sosyal, ekonomik ve turistik değerlerini tanıtmak amacıyla düzenlenen Başkentte Hatay Günleri’nde, İskenderun Belediyesi’nin kurduğu stant, fuarı gezenler tarafından yoğun ilgi görüyor.
İskenderun Belediyesi’nin standını, Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof.Dr.Hüsnü Salih Güder, Hatay Birlik Vakfı Başkanı İhsan Aydeğer, milletvekilleri, bürokratlar, il genel ve belediye meclis üyeleri, işadamları, sivil toplum kuruluş temsilcileri, oda başkanları ve Ankara’da yaşayan Hataylılar ziyaret etti. İskenderun Belediyesi’nin standını gezenlere, şehrimizi tanıtıcı broşür, CD ve dokümanlar veriliyor. Ayrıca stanttaki billboardlarda İskenderun’u tanıtan fotoğraflar yer alıyor Belediye Başkanı Yusuf Civelek ve protokol mensupları, fuardaki diğer stantları da birlikte gezdi. Başkentte Hatay Günleri, 3 Haziran 2012 Pazar günü sona erecek. Bu yılki fuarın geçen yıla göre daha aktif geçtiği kaydedildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.