İskenderun Kuyumcular Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Hüseyin Fırat’ın kardeşi İbrahim Fırat, Bilge Hakalmaz ile dünya evine girmenin mutluluğunu yaşadı.
Hakalmaz ve Fırat ailelerinin mutlu günlerinde zaman zaman duygu dolu anlar da yaşadı. Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden kuyumcu Süleyman Fırat’ın oğlu İbrahim’in mutlu gününü görememesi zaman zaman tüm aile bireylerini hüzünlendirdi. Grand Plaza’da yapılan Mevlit-i Şerif ile gerçekleştirilen düğün merasimine her iki ailenin yakınları ile birlikte iş adamı Nuri Üysen, Ak Parti Belen İlçe Başkanı Nihat Dağlı, kuyumcu esnafı, davetliler katıldı. Genç çiftlerin salona girmesi ile başlayan Mevlit programı daha sonra yerini nikâha bıraktı.
Genç çiftlerin nikâh şahitliklerini İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat ile Serdar Öztürk yaptı. Mevlit ile gerçekleştirilen düğün merasiminde genç çiftler için bol bol dualar okundu. Fırat ve Hakalmaz Aileleri konukları kapıda karşılayıp, kapıya kadar uğurlayarak iyi bir konukseverlik örneği verdiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.