05 Temmuz 2012 tarihinde çeşitli etkinliklerle kutlanan İskenderun Kurtuluş Günü’nün 74.Yıldönümü münasebetiyle İskenderun Limanı’na konuşlanan TCG Bartın (F–504) Gemisi ve TCG Tarsus (P–1204) Gemisi programın seyrine renk katmak amacıyla 05 Temmuz 2012 Perşembe günü saat: 10.00–12.00 arasında halkın ziyaretine açıldı.

TCG Bartın (F–504) Gemisi Komutanı Deniz Binbaşı Erhan Fıçıcı ve TCG Tarsus (P–1204) Gemisi Komutanı Deniz Yüzbaşı İbrahim Kurakcı, İlçemiz Kaymakamı Ali İhsan Su başta olmak üzere Garnizon Komutanı Tuğgeneral Burhanettin Aktı ve Belediye Başkanı Yusuf Civelek’i makamında ziyaret ederek, kentimizin kurtuluşunun 74.yıldönümünü tebrik etti.

Yapılan bu nezaket ziyaretinin karşılığında, İlçemiz Kaymakamı Ali İhsan Su, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Burhanettin Aktı ve Belediye Başkan Vekili Ahmet Birsel; TCG Bartın (F–504) Gemisi ve TCG Tarsus (P–1204) Gemisi’ne iade-i ziyarette bulundular.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı Türk Askeri Savaş Gemilerinden olan TCG Bartın (F–504) Gemisi ve TCG Tarsus (P–1204) Gemisi hakkında bilgi alan Kaymakam Ali İhsan Su, Deniz Binbaşı Erhan Fıçıcı ve Deniz Yüzbaşı İbrahim Kurakcı’ya teşekkür ederek, görevlerinde başarı diledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.