İŞ İNSANI YILDIRIM ALPAY’DAN İSKENDERUN VE BÜYÜKŞEHİR SEÇİMLERİ İÇİN CUMHUR İTTİFAKINA TAM DESTEK
Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, Meclis üyesi adayları ile birlikte ziyaret ettiği İş İnsanı Yıldırım Alpay’dan tam destek aldı.
Meclis üye adaylarının belirlenmesi ile daha sıkı bir çalışma içine giren Dönmez, tüm adaylarla omuz omuza mücadele etmeyi Alpay’ın desteğini alarak hızlandırdı.
Samimi geçen buluşmada açıklama yapan İş İnsanı Yıldırım Alpay, “Bizim sevdamız İskenderun. Memleketimize hizmet herşeyin üstünde gelir. Mehmet beyi uzun yıllardır tanırım. Bilgili birikimli bir insan. Ben her zaman şunu söylerim. Memleket insanları yerelde iktidar olsun. Mehmet beyle beraber olduğumuzu da herkesin bilmesini isterim. Büyükşehir seçimlerinde de İskenderun’da da hep birlikte hareket edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun”dedi.
Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez ise, Yıldırım Alpay’dan övgüyle bahsederek, “İskenderun sevdamız ise gerisi teferruattır diyen bir kardeşimiz var. Yeni İskenderun için ilk bir araya geldiğimiz yer, İskenderun Bizim Sevdamız’ diyen mesele İskenderun ise gerisi teferruattır diyen Yıldırım kardeşimizin bizlere desteği çok kıymetlidir. Birlikte çalışacağız. Yıldırım Alpay’ın depremde neler yaptığını, bu memleketin insanlarına ne kadar yardım edip destek olduğunu gördük. İşyerini açıp insanlarımıza kol kanat gerdi. Yeri geldi, çocuklarının rızkını insanlarımıza verdi. Biz bunları unutmayacağız. Kendisine bugüne kadar İskenderun’a yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Artık biriz beraberiz”dedi.
Karşılıklı iyi niyet konuşmalarının ardından İş İnsanı Yıldırım Alpay, Cumhur ittifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez’e İskenderun yazılı tişört hediye etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.