İskenderun’un tanınmış kuyumcularından Sağıroğlu Ailesi’nin yakışıklı oğulları İSGİAD üyesi, genç işadamı İbrahim Sağıroğlu, Gülay ailesinin güzel kızı Müge ile evlendi.
İSSOS otelde gerçekleştirilen düğün törenine genç çiftin ailesi, kuyumcu esnafı, işadamları, İskenderun Belediye eski Başkanı Mete Aslan, STK temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı. Düğün töreni genç çift ilk dansıyla başladı. Alkışlar arasında yapılan dansın ardından nikâh törenine geçildi. Genç çiftin nikâh şahitliklerini ise İskenderun Belediyesi eski Başkanı Mete Aslan ve Onur Sağıroğlu birlikte yaptılar. Nikah töreninde evlenme cüzdanını geline Müge Gülay’a veren şahit Mete Aslan, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.
Nikâhın ardından davetliler gece boyunca çalan müzik eşliğince halay çektiler, çifteli oynayarak genç çiftin mutluluklarına ortak oldular.
Mutlulukları gözlerinden okunan genç çift ise bir süre aile yakınları ile birlikte oynadı. Sağıroğlu ve Gülay aileleri de düğün süresince geceye katılan misafirlerle tek tek ilgilenerek güzel bir konukseverlik gösterdiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.