Çetin ve Akgül Aileleri çocuklarının mürüvvetini gördüler. Av. Yasemin Akgül ile Mühendis Murat Çetin yaşamlarını birleştirdiler.
İSOS Otel de muhteşem bir organizasyonla dünya evine giren Yasemin-Murat çiftini aile yakınları, dostları ve diğer konuklar yalnız bırakmadılar. Adalet Bakanı Sadullah Ergin, emekli YSK Başkanı Tufan Algan, Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, Hatay Ak Parti Milletvekilleri Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Nursan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Keleş’in şahitliği yaptığı gecede çiftlerin hem heyecanlı hem de oldukça mutlu oldukları gözlendi. Güzel gelin Yasemin modern tasarımlı gelinliği ve zarafeti ile dikkatleri üzerinde toplarken yakışıklı damat Murat’ta kendisine çok yakışan damatlığıyla göz doldurdu.

Kıyılan nikâhın ardından çiçeği burnunda genç çift düğün pastasını kesti. Yasemin ve Murat çifti romantik dansları, karşılıklı çifte telli oyunları ile konuklardan alkış aldılar. Türkiye İş Bankası’nın başarılı ve sevilen emekli müdürlerinden biri olan gelin babası Yunus Akgül, eşi Kuzeyna Akgül ile birlikte konukları bir an olsun yalnız bırakmadılar. Deniz Hukuku konusunda isim yapmış ilçemizin ve ülkemizin başarılı avukatlarından Av. Ali Dündar Çetin’de, eşi Gülseren Çetin ile oğlunun mürüvvetini görme mutluluğuna erişti. Düğün boyunca oldukça neşeli olan Av. Ali Dündar Çetin, dostları ve konuklarıyla eşiyle birlikte ilgilenirken, Çetin çiftinin tatlı yorgunluğu umursamadan genç çiftlerin mutluluklarını paylaştıkları gözlendi.
Hatay Yaşam Gazetesi genç çiftleri tebrik ediyor ve onlara yaşam boyu mutluluklar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.