Filtre sektörünün lider isimlerinden Şampiyon Filtre, sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Çalışanlarıyla bütünleşerek kurumsal kimlik yanında gerçek bir aile olma başarısını gösteren Şampiyon Filtre, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği şenlikte, çalışanlarına güzel bir gün yaşattı. Karaağaç Sapphire’de düzenlenen ödül töreninde Şampiyon Filtre’de 15’nci yılını tamamlamış çalışanlar ile fabrikanın birimleri arasında her yıl geleneksel olarak düzenlenen voleybol müsabakalarında derece alanlara ödülleri verildi. Şenlikte, fabrikada çalışanlara dağıtılan ve üzerlerinde numaralar yazılı plakalara da onlarca hediye dağıtıldı. Çekilişler sırasında, elektrikli küçük ev aletlerinden oluşan hediyelerin çıktığı masalarda yaşanan heyecan görülmeğe değerdi.
Ödül töreni ve şenliğe; Şampiyon Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Yılmaz ile eşi Aynur Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Selma Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Selahattin Yılmaz ve Şenay Yılmaz katıldı.
Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Yılmaz, konuşmasına başlarken yaptığı duygulu konuşmasında öncelikle; geçtiğimiz günlerde vatan uğruna Amanoslar’da şehit düşen üç subaya Allah’tan rahmet diledi ve bütün çalışanlarıyla birlikte saygı duruşunda bulundu. Daha sonra Şampiyon Filtre’nin bugüne geliş hikâyesini özetleyen Yılmaz, “Biz, hep birlikte Şampiyon Ailesiyiz” sözlerinden sonra uzun süre alkışlandı.
Çalışanlar adına bir konuşma yapan Şimşek Yılmaz ise, tüm çalışanların duygularını ifade ederken, “Burada bulunmaktan ve şu anda plaket aldığım için çok duyguluyum. Tam 19 yıldır Şampiyon Filtre Ailesi’nin bir ferdi olmaktan dolayı, diğer arkadaşlarım gibi onur duyuyorum. Mutluluğu, sevinci ve kederi birlikte paylaştık.. Yüzlerce kişiye iş imkânı sunarken, binlerce insanın mutlu bir şekilde yastığa başını koyup uyumasını sağlayan ve bizlerin geleceğin, en az bizler kadar düşünen değerli büyüklerimiz başta Sayın Şahap Yılmaz olmak üzere ailenin tüm fertlerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.