Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Herhangi bir olay veya bir kaza sırasında doğru müdahele için ilk yardım bilincini oluşturmak, en kısa sürede mağdura yardımcı olunması için farkındalık yaratmaya yönelik Gelişim Hastanesi seminerlerini sürdürüyor.
Gelişim Hastanesi, seminer dizisine İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda şoför esnafına verdiği seminerle devam etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, “Bizim meslek gurubunun en çok bilmesi gereken acil tıp önlemlerinden özellikle ilk yardım bizler için çok önemlidir. Bir insanı sağa yada sola çevirmek yada bir insanın ağzına çakmak bile koyabilmeyi başarabiliyorsak onu hayata tekrar döndürebiliriz. Acil servisle ilgili bilgiler verilecek size, Özel Gelişim Hastanesine teşekkür ediyorum” dedi. İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda, kazalar ve olaylarla en fazla muhatap olan kesim olan şoför esnafına yönelik seminer veren Özel Gelişim Hastanesi Acil Tıp Uzmanı Doktor Gürkan Alagöz, amaçlarının sadece farkındalık yaratmak olduğuna dikkat çekti ve birinci adım en önemli yardımın 112’yi arayarak olay yerine davet etmek olduğuna vurgu yaparak şoför esnafına pratik bilgiler verdi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.