İskenderun Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Semir Bağırsakçı’nın küçük kızı Soley, kendisi gibi yabancı dil öğretmeni olan İlter Baturay ile yaşamını birleştirdi. Soley ile İlter önce Ankara’da yapılan Nikâh Töreni ile mutluluğa imzalarını atarken, İskenderun’da gerçekleştirilen sade bir düğün töreni ile de bu mutluluklarını sevenleriyle paylaştılar.
Gazeteci Semir Bağırsakçı’nın kızı Soley Bağırsakçı, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya’nın yeğeni İlter Baturay ile geçtiğimiz günlerde Ankara Vedat Dalokay Nikâh Salonunda, Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar’ın da nikâh şahitliği yaptığı bir Nikâh Töreninin ardından dünya evine girdiler.
Bir ömür boyu mutluluğa ‘Evet’ diyen çift daha sonra bu mutluluklarını İskenderun’da yapılan oldukça sade bir törenle, aile fertleri ve sevenleri ile paylaştılar. Geçtiğimiz hafta sonu, 3M Garden Restoran’da yapılan düğün töreni genç çiftin oldukça zarif dansı ile başladı. Şık gelinliği ve güzelliğiyle göz dolduran gelin Soley, yakışıklı damat İlter bir birlerine yakışan çiftler olarak beğeni topladılar. Sevilen ve saygın kimlik gazeteci Semir Bağırsakçı ise küçük kızının mürüvvetini gören bir baba olarak eşi hanımefendi kimlik Nursal Bağırsakçı ile kızının mutluluğuna ortak oldu. Gece boyunca pistten inmeyen Soley ve İlter çiftinin coşkusuna, konularda ortak olurken, Nursal ve Semir Bağırsakçı çifti ise törene katılanlarla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdiler.
Düğün törenine yoğun programları nedeniyle katılamayan Adalet Bakanı, Ak Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin ile Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Elazığ Milletvekili Mehmet Necati Çetinkaya’da birer mesaj göndererek Soley ve İlter çiftini tebrik ettiler. Hatay Yaşam Gazetesi olarak genç çiftleri kutluyor, yaşam boyu mutluluklar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.