Davut Şirketler Grubu yönetim kurulu üyesi Alper Davut, Aydın’da gönlünü kaptırdığı Kozan Ailesi’nin güzel kızı Tuğba Kozan ile nikah masasına oturarak evliler kervanına katıldı. İş yaşamı başarılarla dolu olan genç işadamı Alper Davut, Türkiye ve dünya genelinde İskenderun’un ve Hatay’ın ismini duyuran bir portre olarak öne çıkıyor. Faaliyet gösterdiği iş kolunda pek çok yeniliği sıcağı sıcağına takip eden, son teknoloji yatırımlara ve yeniliğe önem veren Alper Davut, katıldığı pek çok fuar, seminer ve toplantılarla sektör firmaları ve onların temsilcileriyle sürekli iletişim halinde oldu. İşletmesini sektörde hep zirveye taşıyan başarılı isim Alper Davut, sonunda evlilik adına iş yaşamına bir süre zorunlu ara verdi.
İSSOS Otel’deki düğün merasimine Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, siyasi parti temsilcileri, bazı belde belediye başkanları ve kalabalık bir davetli grubunun katıldığı düğün merasimi görkemli oldu. Güzel gelin Tuğba, yakışıklı Damat Alper birbirlerine yakışan çiftler olarak beğeni topladılar. Gelin Tuğba’nın zarif gelinliği ilgi odağı olurken, Alper Davut’un şık damatlığı gözleri kamaştırdı.
Düğün merasimi öncesi genç çiftin nikahı İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek tarafından kıyıldı. Nikah şahitliğini Şerif Tosyalı, Orhun Davut, Ahmet Kozan, Yılmaz Ata üstlenirken Başkan Civelek, nikah defterinin imzalanmasından sonra genç çifte kahve fincanını hediye ederek “Yağmur yağıyor, bu da bereket demektir. Evliliği ayakta tutan sevgi ve saygıdır. Sen de bu fincanlarla kahveyi pişirirsin. Alper Bey de yıkar” diyerek espri yaptı. Nikahın ardından piste çıkan Tuğba-Alper Davut çifti, yaptıkları romantik dansla konuklardan alkış aldılar. Gece geç saatlere kadar süren düğün töreninde davetliler, gönüllerince eğlendiler ve Kozan-Davut ailelerinin bu mutlu günlerine ortak oldular. Düğün süresince Davut ve Kozan Ailesi büyükleri gelen tüm konuklarla bire bir ilgilenmeye gayret gösterip, iyi bir misafirperverlik örneği sergilediler. Hatay Yaşam gazetesi olarak genç çiftlere yaşam boyu mutluluklar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.