Emniyet Müdürü Yıldızkaya, medya mensuplarıyla vedalaştı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Kayseri Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne tayin olan İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Kamil Yıldızkaya, İskenderun Gazeteciler Cemiyetinde basın mensupları ile bir araya geldi. Veda ziyaretleri çerçevesinde İskenderun basını ile bir araya gelen Kamil Yıldızkaya, “İskenderun çok güzel bir yer. Ben 1,5 senedir buradayım ve bu süre sanki bir buçuk hafta kadar kısa geldi. Sabah 8’den geç saatlere kadar hiç durmadan 7 gün boyuncu ben ve ekibim İskenderun’a hizmet verdik. İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü sanırım en zor görev yapılacak yerlerden biridir. Çünkü bu güzel ilçe hem deniz konumuna hem de Amanos kadar büyük bir dağlık alana sahiptir. Buda suç oranını attırıcı bir faktör olmaktadır. Organize suç örgütlerinin sıcak para kaynağının mümkün olduğu bir yer oluşu da burayı görev yapmak açısından zor kılmaktadır” dedi.
Konuşmasında İskenderun’a gelirken hiç pişman olmadığının altını çizen Kamil Yıldızkaya, buradaki görevlerini dengeli bir şekilde yürüttüğünü söylerken, tayini kendisinin istediğini vurguladı. Giderken de verdiği hizmetten dolayı içinin rahat olduğunu kaydeden Yıldızkaya, kendisinden sonra gelecek emniyet müdürünün de en şekilde görev yapmaya çalışacağına inandığını ifade etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.