İskenderun’un sevilen simalarından Halil Tosyalıoğlu oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. İskenderun’da faaliyet gösteren Kilis Kültür Derneği Başkanı Halil Tosyalıoğlu ve eşi Nezihe Tosyalıoğlu’nun oğlu Mahir ile Emine-Orhan Yenel’in kızları Merve, görkemli düğün töreni ile dünya evine girdiler. İsos Otel’de gerçekleştirilen düğün merasimine Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Tosyalı, Tosyalı Holding İhracat Direktörü Şerif Tosyalı, Tosyalı ailesinin değerli büyüğü Hacı Pervin Tosyalı, Tosyalıoğlu ve Yenel ailesinin yakınları, sevenleri, dost ve akrabaları, genç çiftlerin arkadaşları ile birlikte seçkin davetli topluluğu katıldı.
Mahir ile Merve çiftinin salona girmesi ile başlayan düğün merasimi yine genç çiftlerin danslarıyla renkli bir havaya büründü. Bu arada genç çiftlerin anneleri ve babaları Halil-Nezihe Tosyalıoğlu ve Emine-Orhan Yenel çifti davetlilerle tek tek ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergilediler.
Urfa’nın meşhur sanatçısı Şahin Halhallı ve Dönüşüm Orkestrası da gecede keyifli dakikalar yaşattı. Gecenin sunumunu gerçekleştiren Mine Özcan da, davetlilerden tam not aldı. Gecenin ilerleyen dakikalarında ise, davetliler müzik eşliğinde bol bol oynayarak, Mahir ve Merve çiftinin bu anlamlı ve özel günlerine ortak oldular. Hatay Yaşam Gazetesi olarak genç çifte yaşam boyu mutluluklar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.