İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Adliye belli bir süre görev yaptıktan sonra tayinleri çıkan hakim, savcı ve diğer personel onuruna veda yemeği düzenledi.
Yelken Kulübünde düzenlen veda yemeğine İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Bülent Seküçoğlu, İTSO yönetim kurulu üyeleri Bedrettin Öz, Raşit Özyurt, Çağrı Belibağlı, çeşitli kurum temsilcileri, Denetimli Serbestlik Komisyonu üyeleri ve Türkiye’nin değişik illerine tayini çıkan hakimler ve savcılar katıldılar.
Sohbet ortamında geçen akşam yemeğinden sonra tayini çıkan savcı ve hakimlere üzerinde İskenderun Güvercini kabartma resmi olan kahve fincan tabağı hediye eden İTSO Başkanvekili Bülent Seküçoğlu “Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı olur derler. Bizlerde İTSO yönetimi olarak İskenderun’da adaletin sağlanması noktasında başarılı bir şekilde görev yapan ve tayinleri çıkan Hakim, Savcı ve adli müdürlerimize yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz” diye konuştu.
İskenderun Adliyesinde görev yapan ve tayini çıkan hakim ve savcılar ise İTSO yönetim kurulu üyelerine bu ince düşüncelerinden ötürü teşekkür ettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.