İlimizin başarılı iş adamlarından Murat İçcan, ticarette deki başarısını spora taşıdı. İçcan, bundan böyle Başkent Ankara’da bizleri başarıyla temsil edecek. Mütevazı kimliği, dost meclislerdeki sohbetiyle aranılan isim olan Murat İçcan, aynı zamanda sporda ve ticarette Ankara-Hatay, Ankara-Türkiye dostluğunu geliştirip, pekiştirecek.
Spor Toto Süper Lig takımlarından Gençler birliğinin , kongresi sonucunda oluşturulan yeni yönetim kurulunda Kırıkhan’ı işadamı Murat İçcan’da yer aldı. Yapılan görev taksimi sonucunda ise İçcan, Asbaşkanlığa getirildi.
Üye sayısının 30’dan 18’e düşürüldüğü Gençler birliği yönetim kuruluna 4 yeni isim girdi. Bu isimlerden birisi ise, Özova Group ve Upgrain şirketlerinin yönetim kurulu Başkanı Murat İçcan oldu. İçcan, yapılan görev taksimi sonucunda İstanbul Temsilciliği ve Sponsorluktan Sorumlu Asbaşkan oldu.
Hatayda spora verdiği hizmetlerle gurur kaynağımız olan Özova Group ve Upgrain şirketlerinin yönetim kurulu Başkanı Murat İçcan ‘’Türkiye Cumhuriyetiyle aynı yaşta olan kulübümüzün yönetim kurulunda bulunmaktan dolayı büyük bir mutluluk içerisindeyim. Ankara’yı Spor Toto Süper Ligde temsil eden tek takım olmamız ve bu yıl 90.kuruluş yıldönümümüzü kutlayacak olmamızdan dolayı hedeflerimiz çok büyük verilen bu büyük sorumluluğu gerek yönetim kurulumuz gerek taraftarımız adına layıkıyla yerine getireceğimize inanıyorum. Umarım gelecek sezon sonu hedeflerimize yeni yönetim kurulumuzla ulaşmış oluruz “ diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.