Hatay Yaşam Gazetesi Ailesi olarak, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah’ı makamında ziyaret ederek, plaketini sunduk. Gazetemizin kuruluş yıldönümüne davetli olan ancak Ankara’daki bir toplantı nedeniyle gecemize katılamayan Vali Cerrah’ı Osmaniye’de ziyaret ederek bir kere daha görevinde başarı diledik. Ziyarete gazetemiz İmtiyaz Sahibi Sadullah Aslan, Haber Müdürü Doğan Süslü, Editör Seyhan Tan ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Leyla Erdem katıldılar.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Sadullah Aslan, Hatay Yaşam Gazetesinin 4. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Vali Celalettin Cerrah’a, “Bölge Ekonomisine Katkıları, Topluma Yararlı Hizmetleri ve Sosyal Sorumluluk Projelerine Katılımları” nedeniyle plaket takdim etti. İmtiyaz Sahibi Sadullah Aslan “Bizi kabul ettiğiniz size teşekkür ediyorum. Gazetemizin 4. Kuruluş yıldönümünü kutladık. Ankara’da olduğunuz için gecemize katılamadınız. Bizde plaketinizi Osmaniye’ye getirmek istedik. Başarılarınızın devamını diliyoruz” dedi. Aslan ayrıca Hatay Yaşam Gazetesi’nin yayınları hakkında bilgi verip, dört yıllık yayın hayatını özetledi.

Vali Celalettin Cerrah ise gazetenin kuruluşunun 4. Yıldönümünü kutlayarak, “Hatay Yaşam Gazetesinin yeni yaşını kutluyor ve bundan sonraki yayın hayatınızda başarılar diliyorum. Hatay Yaşam Gazetesi İskenderun haberlerinin yanı sıra bölgemizdeki, ilimizdeki gelişmeleri de yayınlıyor, çevre il ve ilçelerin birbirinden haberdar olmasını sağlıyor. Gazetenizin takdim ettiği plaketi kabul etmekten onur duydum. Teşekkür ediyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.