Vali Lekesiz, Altınözü’nde Kalan Suriyeli Misafirlerle İftar Açtı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Valisi Sayın M. Celalettin Lekesiz, 25 Temmuz 2012 Çarşamba günü iftarını Altınözü Tekel Konaklama Tesisleri’nde kalan Suriyeli misafirlerle açtı.

İftar yemeğine, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Altınözü Kaymakamı Ali Arslantaş, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu, İl Afet ve Acil Durum Müdürü M.Halil Yücelen, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, İl Sağlık Müdürü Mustafa Kiremitçi ve Suriyeli misafirler katıldı.

İftar yemeğinin ardından Suriyelilerle toplantı yapan Valimiz Sayın Lekesiz, ‘Hem Ramazan ayınızı tebrik etmek, hem bir iftar güzelliğinde beraber olmak hem de varsa sorunlarınızı dinlemek için buradayız. Ülkenizdeki kargaşanın en kısa zamanda sona ermesini ve bu bayramda, mümkün olmazsa en geç önümüzdeki Ramazan Bayramı’nda evlerinizde olmanızı, sevdiklerinize, akrabalarınıza ve evlerinize kavuşmanızı dilerim.’dedi.

Vali Lekesiz, konaklama tesislerinde verilen yemekler, sağlık ve eğitim hizmetleri ile diğer konularda Suriyeli misafirlerin yaşadıkları sorunlar ya da talepler olup olmadığını da sorarak onlardan bilgi aldı. Lekesiz, sorunları dinledikten sonra, taleplerin yasalar çerçevesinde değerlendirileceğini kaydetti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.