Fabrikada düzenlenen bayramlaşma töreninde ERTU Demir Çelik patronları Osman Tufan ile Sabit Eren ve Fabrika Müdürü Ali Eker çalışanlarla birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Her geçen yıl bir kat daha büyüyen ve gelişen Payas ekonomisi, demir-çelik sektörünün sancıları devam ederken, sıkıntılı dönemi birlik beraberlik ve dayanışma ruhuyla atlatan örnek bir aile olan ERTU Demir Çelik ailesi, Ramazan Bayramı nedeniyle bir araya geldi..  ERTU Demir Çelik Ailesi Bir arada.. Örnek bir sanayi kuruluşu olan ERTU Demir Çelik, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda çalışanlarına düzenlediği geceyle adından bolca söz ettirmişti ve şimdi de Ramazan Bayramı nedeniyle çalışan, yönetici ve patron aynı safta bayramlaştı.  ERTU Demir Çelik patron, yönetici ve çalışanları Ramazan Bayramı nedeniyle bir araya geldi. Fabrikada düzenlenen bayramlaşma töreninde ERTU Demir Çelik patronları Osman Tufan ile Sabit Eren ve Fabrika Müdürü Ali Eker çalışanlarla birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Oldukça önemli bir dayanışma örneği sergileyen ERTU Demir Çelik Ailesi, bayramların birleştirici özelliğini yaşattılar. Tüm fabrika çalışanlarının bir araya gelerek bir süre sohbet ettikleri bayramlaşma töreninde konuşan ERTU Demir Çelik Ortağı Osman Tufan, çalışanlarına birçok konuda nasihatlerde bulundu ve birlik ve beraberliğin sadece çalışma ortamında değil toplumun her katmanında olması gerektiğine işaret etti.

 Çalışanların önce kendi aralarında daha sonra da yönetim ve patronlarla bayramlaşmalarıyla güzel bir ortamda gerçekleyen program sonrası ERTU ailesi bir de mutlu bir aile fotoğrafı çektirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.