İskenderun’daki mahalle muhtarları Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’i makamında ziyaret etti.İskenderun’daki mahalle muhtarlarının yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, elbirliği içerisinde halka hizmet vermenin önemine değindi.Belediyenin, mahallelerdeki ihtiyaç sahiplerine yaptığı erzak yardımı ve hizmetler nedeniyle Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’e teşekür eden muhtarlar, Ramazan Bayramını da kutladı.Ziyarette yaptığı konuşmasında, İskenderun’un temel ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapıldığını belirten Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “İskenderun’a layık olmaya çalışıyorum” dedi.

‘Altyapısız üstyapı olmaz’

İskenderunspor’un yapılan olağanüstü kongresine değinen Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, Belediye olarak kazandırılacak olan tesisle İskenderunspor’un altyapısının oluşturulacağını söyledi.Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Taşıma suyla değirmen dönmez. Altyapısız hiçbir şey tutmaz. Sağlam temel kurmamışsanız, üstüne bina olmaz. İskenderunspor ne kadar çok tabana yayılır, halk ne kadar kucaklarsa o kadar hedefe erişir. 21 kişilik yönetim kurulu ile önü açık. İskenderunspor’a altyapı kazandırmak amacıyla tesis yapacağız. İskenderunspor artık bundan sonra taşıma suyla değirmen döndürmek zorunda kalmayacak” diye konuştu.Kamu kurumlarıyla işbirliği ve iyi bir diyalog içerisinde çalışıldığını ifade eden Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, mahallelerdeki sorunları bilen muhtarlarla çalışmanın halkın yararına olacağını söyledi.

Tepe mahalle muhtarlarından Başkan’a teşekkür

Ziyarette, İskenderun’un tepe mahallelerinin muhtarları da yaptıkları konuşmasında, “Mahallelerimiz tozdan, çamurdan geçilmez, araba çıkamazken, yaptığınız çalışmalarla şimdi çok güzel oldu. Tepe mahallelere yapılan hizmetten memnunuz. Tüm sokaklar parke ile döşendi. Tertemiz oldu. Size çok teşekkür ediyoruz. Sizden çok memnunuz” dedi.Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’in 28 mahalleye eşit hizmet götürdüğünün altını çizen muhtarlar, “Yaptığınız çalışmalar ve ihtiyaç sahiplerine erzak katkınız nedeniyle size teşekkür etmek istedik. Her zaman sizinle beraberiz, yanınızdayız” diye konuşarak, çiçekle teşekkür ettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.