Geçtiğimiz günlerde İskenderun Dumlupınar Mahallesi’nde uyuşturucu tacirlerini mahalleden kovmak isterken, çıkan arbede de ağır yaralanan Mehmet Emin Kocadölü (37) tedavi gördüğü hastanede yaşama veda etti.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Halil İbrahim Kocadölü’nün kardeşi olan Mehmet Emin Kocadölü’nün cenazesi Dumlupınar Camii’nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazını müteakip İskenderun Belediyesi Çankaya Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Cenaze namazı öncesi taziyeleri camii avlusunda kabul eden İTSO Genel Sekreteri Halil İbrahim Kocadölü’nün üzgün olduğu gözlendi. Cenaze töreninde bir çok kişi yüksek sesle uyuşturucu tacirlerine lanet yağdırırken, polisin ve yargının daha hızlı çalışması ve İskenderun’da zehir tacirlerine nefes aldırmamaları yönünde ortak temenniler yüksek sesle ifade edildi.
Cenaze törenine, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Uğur Feriz ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Bülent Seküçoğlu ve Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri, Ak Parti Hatay İl Genel Meclis Üyesi Emin Dönmez, İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Uğur Ateş, İşadamı Nuri Üysen, İşadamı Ali Tekten başta olmak üzere bölgenin çok sayıda saygın işadamı ve siyasetçisi katıldı. Hatay Yaşam Gazetesi olarak merhum M. Emin Kocadölü’ne Allah’tan rahmet, kederli Kocadölü Ailesi’ne başsağlığı dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.