Körfez İskenderun Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (KİSİAD) girişimleriyle 24 Mayıs Perşembe akşamı Mustafa Yazıcı Konservatuarından ‘İşadamları deneyimlerini paylaşıyor’ konulu konferansa konuşmacı olarak Limak Port yönetim kurulu başkanı Nihat Özdemir katılacak.
KİSİAD Başkanı Tamer Eker konu ile ilgili olarak “24 Mayıs Perşembe günü saat:17.30’de derneğimizin yeni binasının açılışı yapacağız. Açılışa işadamı Nihat Özdemir ve İskenderunlu iş adamlarımız ile birlikte gerçekleştireceğiz. Amacımız İskenderun ekonomisine canlılık kazandırmak, istihdama yönelik çalışmalar yapmaktır. Bu bağlamda her yıl düzenlediğimiz ve Türkiye’nin yakından tanıdığı başarılı iş adamlarımızı da şehrimize davet ederek, deneyimlerini İskenderunlu iş adamları ile paylaşmalarını sağlamak amacıyla konferanslar düzenliyoruz. Bu bağlamda 24 Mayıs günü saat:20.00’de Yazıcı Kültür Merkezinde Limak Pork yönetim kurulu başkanı Nihat Özdemir’in konuşmacı olarak katılacağı konferansa tüm halkımızı bekliyoruz” şeklinde konuştu.
KİSİAD Başkanı Tamer Eker, Türkçe Olimpiyatlarının da 6 Haziran’da Atatürk Anıtı önünde gerçekleşeceğini belirterek “Olimpiyat komitemiz, çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. İnşallah Hatay halkına Atatürk Anıtı önünde Türkçe şölen düzenliyoruz ve organizasyonun kusursuz yapılması için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.