Ak Parti İskenderun İlçe Teşkilatı Uyuşturucu ile mücadeleye devam ediyor. Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Dr. Uğur Feriz ve Yönetim Kurulu üyeleri ,havuzlu çarşıda yapmış olduğu etkinlikten sonra kent genelinde bulunan pazar yerlerinde vatandaşlara uyuşturucudan korunma yolları hakkında bilgilendirici broşürler dağıtıyor. Başkan Dr. Uğur Feriz, toplumdan yaşan bireyler olarak bazı sorumluluklarının olduğunu belirterek ”Bu anlamda toplumun kanayan yarası olan bir konuya el attık. Uyuşturucu ile mücadele kapsamında bir çalışma başlattık. Amacımız sağlıklı bireyler sağlıktı toplum” dedi.
Başkan Feriz,”Ak Parti görüldüğü üzere laf değil hizmet partisidir. Şundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Biz halkımızın emrindeyiz. Bizim yönümüzü halk çizer. Halkın sorunlarını çözmek onların dertleri ile dertlenmek bizim işimiz. Bu anlamda ilerleyen günlerde farklı çalışmalara da imza atacağız. Bu çalışmada emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımı kutluyorum ”şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmanın ardından Perşembe Pazarında vatandaşlara uyuşturucudan korunma yolları ile ilgili çeşitli broşürler dağıtıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.