İnşaat sektöründe modern yapılaşmaya kattığı değerlerle ilklerle imza atan lider marka Egemen İnşaat ile bulundukları kulvarda her zaman isimlerinden başarıyla söz ettiren Sayek Ailesi, yepyeni bir çağdaş yaşam merkezini İskenderunlularla buluşturuyor. Sayek ailesine ait İskenderun Meydan Mahallesi’ndeki arazide Egemen İnşaat ile Fadi Sayek-Kozma Sayek ortak girişimiyle muhteşem bir yaşam alanı kuruluyor.
Meydan Mahallesi’nde 46 bin metrekare arazide modern işyerleri, alışveriş merkezi, otel, çarşı, cafeler, banka şubeleri, spor merkezi, sinema ve rezidansların yer alacağı projede, yüksek kalitede yapılar, çağdaş mimari bir anlayışla beğeniye sunulacak. Tüm bu özellikleri ve kaliteli mimari tasarımı ile yeni yaşam merkezi çevresine değer katacak.
Egemen İnşaat ile Fadi Sayek-Kozma Sayek arasındaki yeni yaşam merkezinin ortak girişim anlaşması, İskenderun 2. Noter Başkatibi Mehmet Akar’ın huzurunda imzalandı. İmzalar Egemen İnşaat ortaklarından Süleyman Çelik ile Fadi Sayek arasında
atılarak, İskenderun’a değer katacak projeye başlangıç verildi. İmza töreninde Kozma Sayek ile Egemen İnşaat ortaklarından Nejati Sürmeli de hazır bulundu.
Atılan imzalar sonrasında Egemen İnşaat adına açıklamalarda bulunan Süleyman Çelik, ‘’Bu projede tasarlayacağımız konseptte modern bir anlayış ile yüksek kalitede bir yaşam biçimini İskenderun’a getirmeyi 

 

amaçlıyoruz ve konforun yanı sıra sosyal ve sportif olanakları ile tüm ihtiyaçlara cevap vermeyi hedefliyoruz , İskenderun’a hayırlı olsun’’ diye konuştu.
Bölgemizin yeni yaşam ve çekim merkezi olmaya aday olan bu projeye ilişkin olarak da Fadi Sayek yaptığı değerlendirmesinde; ‘’Çağdaş ve doğaya uyumlu mimarisiyle bölgeye farklı bir soluk getireceğine inandığımız bu proje ile; sosyal yaşamı zenginleştirecek her detay, sakinleriyle buluşmayı bekliyor olacaktır. Tüm gücümüzle bu projeyi hayata geçirmek için çaba sarf edeceğiz’’ dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.