Eğitimci, iş adamı Nuri Üysen, iş dünyasının yoğun çalışmasından arda kalan zamanları ailesi, çocukları ve torunlarıyla değerlendirip, iyi bir aile büyüğü olduğunu gösterirken, İstanbul’da dünyaya gelen dördüncü torunu ile birlikte bir kere daha büyük mutluluk yaşadı. Nuri Üysen, damadı Ersan Zengin’le evli olan kızı Pınar Zengin (Üysen), İstanbul Acıbadem Hastanesi’nde yaptığı doğumda, sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi. Ela bebeğin dünyaya gelmesi Üysen Ailesi’nde büyük sevinç yarattı.
İşadamı Nuri Üysen, torunu Ela bebeği kucağına aldığında tarif edilmez bir mutluluk yaşadığı gözlerinden okunuyordu. Dördüncü kez dede olan Üysen’in bir erkek, üç kız torunla mutlu aile yaşantısını sürdürecek.
Eğitimci- iş adamı Nuri Üysen iş dünyasında adını sıklıkla duyurmaya devam ederken, eğitim, spor, kültür ve sosyal projelere verdiği katkılarla da taktir toplamaya devam ediyor. Hatay ve ülke genelindeki geniş çevresi, aranılan, sevilen ve sayılan kimliğiyle iş ve dost meclislerin vazgeçilemezi olan Nuri Üysen, hemen her alana yaydığı ayni ve nakdi yardımlarla paylaşmasını bilen, sosyal bir kimlik olarak da anılıyor. Başarılı iş temsilcimizin Hatay ve ülke genelinde pek çok projeye kafa yorduğu, istihdam yaratacak yeni yeni yatırımların lokomotifi olacağı biliniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.